• Vnútorný poriadok školy

•  Žiaci na

Žiaci na vyučovanie prichádzajú o 7.30 hod. tak, aby sa stihli pripraviť na vyučovanie.

smiley

Opakovanými, bezdôvodnými a neskorými príchodmi na vyučovanie žiak porušuje školský poriadok. Za každé tri takéto príchody bude žiakovi udelená jedna neospravedlnená hodina. Neskorý príchod na vyučovanie musí žiak ospravedlniť u vyučujúceho v triede i u svojho triedneho učiteľa.

wink

Do školy je neprípustné nosiť predmety, ktoré žiak nepotrebuje na vyučovaní (klenoty, hodinky, väčšia suma peňazí, mobilný telefón, nebezpečné a život ohrozujúce predmety).

angel

Je zakázané nosiť, prechovávať a užívať akékoľvek drogy, omamné látky, cigarety, zbrane a ich atrapy. Porušenie zákazu sa klasifikuje ako hrubé narušenie disciplíny, ktoré triedny učiteľ rieši s rodičmi a políciou.

cool

Žiak má do školy chodiť riadne upravený (čistá obuv, odev, telo, vlasy, nechty).

blush

Na vyučovacej hodine sa žiak správa slušne, sleduje činnosť v triede, je aktívny, nenašepkáva, nevyrušuje, neodpisuje. Žiak sa o slovo hlási zdvihnutím ruky.

devil

Svoje miesto v triede a priestory školy udržiava v čistote a poriadku.

angry

Počas vyučovania smie žiak opustiť triedu, ihrisko, školský dvor a školský pozemok len so súhlasom vyučujúceho.

indecision

Žiak je povinný správať sa počas pobytu v škole slušne, dbať na pokyny pedagogických i ostatných zamestnancov školy.

yesyesyes